top of page

Svarīgākais par Top Media

Plaša pieredze. Izcila komanda. Nepārtraukta izaugsme.

   Top Media ir Latvijā bāzēta digitālā un performance mārketinga aģentūra, kura saviem klientiem no visas pasaules visaugstākajā kvalitātē nodrošina pilnu digitālo servisu. Pēc klientu un nodarbināto sertificēto speciālistu skaita, reputācijas, kā arī apgrozījuma, mūsu uzņēmums ierindojas starp vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Top Media nodibināja un turpina vadīt Mārtiņš Kažemaks - viens no pieredzes bagātākajiem digitālā mārketinga speciālistiem Latvijā. Mūsu pakalpojumu klāsts regulāri papildinās un šobrīd tajā ietilpst: 

   Kopš saviem pirmsākumiem, Top Media fokusējas uz eksportējošo uzņēmumu atbalstu. Lepojamies ar to, ka mūsu klientu vidū ir vairāki, kuriem mums ir izdevies palīdzēt izaugt no viena tirgus līdz globāla mēroga biznesam.

   Būtiska aģentūras panākumu sastāvdaļa  ir ciešā sadarbība ar lielākajām pasaules digitālā mārketinga platformām. Šobrīd esam oficiāli Google un Bing sadarbības partneri un šīs statuss mums nodrošina prioritāru piekļuvi jaunākajām šo platformu iespējām, kā arī sniedz iespēju saņemt tiešu un operatīvu atbalstu iespējamo problēmsituāciju risināšanā.

MK.jpg
TDMC-Named-Google-Premier-Partner-For-Third-Consecutive-Year.jpeg

Komanda

Pieredzējuši un sertificēti profesionāļi.

   Top Media komandā šobrīd ietilpst 20 speciālisti ar dažādām digitālā mārketinga specializācijām. Mūsu vadošajiem ekspertiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze mārketinga nozarē un viņu vadībā Top Media jaunākie speciālisti spēj ātri iegūt nepieciešamās zināšanas, lai uzsāktu patstāvīgu darbu ar klientiem.

   Ikvienam Top Media darbiniekam ir jāiziet regulāras apmācības un ik gadu jāatjauno savas specializācijas sertifikāti. Saviem darbiniekiem sniedzam iespēju regulāri papildināt zināšanas lokālos un starptautiskos semināros un konferencēs, kā arī darba vizītes pie Google un citiem mūsu partneriem.

   Darbs digitālā mārketinga aģentūrā ir lielisks starta un atspēriena punkts karjerai mārketinga nozarē. Top Media regulāri papildina savu komandu, gan ar jaunākajiem, gan vecākajiem speciālistiem. Ja vēlaties strādāt Top Media, aicinām apskatīt mūsu atvērtās vakances.

team.jpg

Mūsu klienti

Top Media apkalpo klientus visā pasaulē un tie nāk no finanšu pakalpojumu, automašīnu tirdzniecības un īres, e-komercijas, transporta, telekomunikāciju, modes, digitālo produktu tirdzniecības un citām nozarēm.

bmw.jpg
economy_bookings.jpg
files.jpg
bio2you.jpg
ecommpay.jpg
tet.jpg
akropole.jpg
latvjaspasts.jpg
amoralle.jpg
viainvest.jpg
elko.png
glss.jpg
4finance.jpg
porsche.jpg
flysiesta.jpg
dynatech.jpg

Mūsu klientu veiksmes stāsti

Top Media skaitļos

asset4.png
asset4.png
13g.png

veiksmīga

pieredze digitālajā mārketingā

120.png

valstīs sasniegta

mūsu klientu mērķauditorija

98proc.png

apmierinātu

klientu

(klientu aptaujas dati)

mill.png

apkalpotais

klientu reklāmas

budžets mēnesī

bottom of page