Svarīgākais par Top Media

Plaša pieredze. Izcila komanda. Nepārtraukta izaugsme.

   Top Media ir Latvijā bāzēta digitālā un performance mārketinga aģentūra, kura saviem klientiem no visas pasaules visaugstākajā kvalitātē nodrošina pilnu digitālo servisu. Pēc klientu un nodarbināto sertificēto speciālistu skaita, reputācijas, kā arī apgrozījuma, mūsu uzņēmums ierindojas starp vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Top Media nodibināja un turpina vadīt Mārtiņš Kažemaks - viens no pieredzes bagātākajiem digitālā mārketinga speciālistiem Latvijā. Mūsu pakalpojumu klāsts regulāri papildinās un šobrīd tajā ietilpst: 

   Kopš saviem pirmsākumiem, Top Media fokusējas uz eksportējošo uzņēmumu atbalstu. Lepojamies ar to, ka mūsu klientu vidū ir vairāki, kuriem mums ir izdevies palīdzēt izaugt no viena tirgus līdz globāla mēroga biznesam.

   Būtiska aģentūras panākumu sastāvdaļa  ir ciešā sadarbība ar lielākajām pasaules digitālā mārketinga platformām. Šobrīd esam oficiāli Google un Yandex sadarbības partneri un šīs statuss mums nodrošina prioritāru piekļuvi jaunākajām šo platformu iespējām, kā arī sniedz iespēju saņemt tiešu un operatīvu atbalstu iespējamo problēmsituāciju risināšanā.

Komanda

Pieredzējuši un sertificēti profesionāļi.

   Top Media komandā šobrīd ietilpst 20 speciālisti ar dažādām digitālā mārketinga specializācijām. Mūsu vadošajiem ekspertiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze mārketinga nozarē un viņu vadībā Top Media jaunākie speciālisti spēj ātri iegūt nepieciešamās zināšanas, lai uzsāktu patstāvīgu darbu ar klientiem.

   Ikvienam Top Media darbiniekam ir jāiziet regulāras apmācības un ik gadu jāatjauno savas specializācijas sertifikāti. Saviem darbiniekiem sniedzam iespēju regulāri papildināt zināšanas lokālos un starptautiskos semināros un konferencēs, kā arī darba vizītes pie Google un citiem mūsu partneriem.

   Darbs digitālā mārketinga aģentūrā ir lielisks starta un atspēriena punkts karjerai mārketinga nozarē. Top Media regulāri papildina savu komandu, gan ar jaunākajiem, gan vecākajiem speciālistiem. Ja vēlaties strādāt Top Media, aicinām apskatīt mūsu atvērtās vakances.

Mūsu klienti

Top Media apkalpo klientus visā pasaulē un tie nāk no finanšu pakalpojumu, automašīnu tirdzniecības un īres, e-komercijas, transporta, telekomunikāciju, modes, digitālo produktu tirdzniecības un citām nozarēm.

Top Media skaitļos

veiksmīga

pieredze digitālajā mārketingā

valstīs sasniegta

mūsu klientu mērķauditorija

apmierinātu

klientu

(klientu aptaujas dati)

apkalpotais

klientu reklāmas

budžets mēnesī

© 2020 Top Media. Visas tiesības rezervētas. Privātuma politika.