top of page

Sasniedziet savus klientus pasaules populārākajos sociālajos tīklos.

Jūsu uzņēmuma reklāma Facebook un Instagram

   Vairāk nekā 1 miljons. Tik Latvijas iedzīvotāju katru dienu izmanto sociālos tīklus Facebook un Instagram. Pasaulē šo apmeklētāju skaits mērams miljardos.

Sociālie tīkli ir vide, kurā interneta lietotāji izklaidējas, savstarpēji sazinās, iegūst jaunu informāciju un pat iepērkas. Tā rezultātā uzņēmumiem ir pieejamas ļoti plašas reklāmu mērķēšanas iespējas. Vienotā reklāmas izvietošanas platforma nozīmē to, ka ar vienu savu uzņēmuma reklāmu varat sasniegt gan Facebook un Instagram lietotājus, atlasot tos pēc demogrāfiskaijiem, interešu, līdzšinējo darbību un citiem kritērijiem.

Top Media pieredzējušie speciālisti izveidos un nokonfigurēs jūsu reklāmu kontu, sagatavos nepieciešamos materiālus, nogādās reklāmas tieši jūsu izvēlētajai mērķauditorijai, veiks kampaņas optimizāciju visā tās garumā, kā arī nodrošinās precīzu rezultātu uzskaiti un kampaņas datu analīzi.

fb_IG_logo.png

Facebook un Instagram priekšrocības

Uzrunājiet Latvijas un pasaules plašāko internetā sasniedzamo auditoriju.

Sociālie tīkli ir jūsu klientu ikdiena

Gandrīz visiem jūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem ir Facebook un/vai Instagram konti, un lielākā daļa no viņiem tos izmanto ikdienā. Tas nozīmē, ka jūsu reklāmai ir iespējas sasniegt savu mērķauditoriju ļoti īsā laika posmā, aktivizējot klientus daudz ātrāk nekā citos medijos.

Ļoti plašas reklāmu mērķēšanas iespējas

Facebook un Instagram lietotāji ik dienas reaģē uz dažādu saturu šajās platformās, atklājot ļoti daudz par sevi un savām interesēm. Šos datus ir iespējams izmantot ļoti precīzai reklāmu mērķēšanai, uzrunājot tikai tos lietotājus, kuriem ir vislielākā iespēja kļūt par jūsu uzņēmuma klientiem.

Viena reklāma - vairākās platformās

Facebook Business Manager reklāmu pārvaldības rīks ļauj ar vienas reklāmas palīdzību sasniegt auditoriju ne tikai sociālajos tīklos Facebook un Instagram, bet arī Facebook Messenger un tūkstošos citu populāru interneta lapu un mobilo aplikāciju, kas ietilpst Facebook Audience Network tīklā.

Mūsu Facebook un Instagram

pakalpojums ietver:

  • Detalizētu piedāvājuma izstrādi tieši jūsu uzņēmumam;

  • Optimālā budžeta rekomendāciju atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un tirgus situācijai;

  • Facebook un Instagram reklāmas kampaņas izveidi pēc īpašas Top Media metodikas;

  • Atbilstošāko reklāmu mērķēšanas parametru atlase;

  • Nepieciešamības gadījumā - reklāmas materiālu izveidi;

  • Kampaņu uzraudzīšanu un optimizēšanu;

  • Uzlabojumu veikšanu un jaunu mērķu izvirzīšanu;

  • Regulāru rezultātu izvērtēšanu un atskaišu veidošanu;

  • Individuālu reklāmas konta menedžera atbalstu un konsultācijas.

google_ads_image.png

Sāciet reklamēties sociālajos tīklos jau rīt!

Mūsu klientu veiksmes stāsti

bottom of page