top of page

Jūsu uzņēmuma

reklāma Google

Uzrunājiet potenciālos klientus, kuri vēlas pirkt tieši to, ko jūs pārdodat.

   Google ir pasaules populārākais interneta meklētājs, kā arī lielākais digitālais reklāmu tīkls, kurā ietilpst vairāk nekā gandrīz 3 miljoni interneta lapu un mobilo aplikāciju visā pasaulē. Izmantojot Google Ads platformu, jūsu teksta, baneru vai video reklāmas var sasniegt praktiski neierobežotu interneta lietotāju skaitu Latvijā un ārvalstīs.

googleads_logo.png

   Google Ads ir izcili piemērota platforma eksporta veicināšanai, kas ļauj gan uzrunāt klientus, kuri jau meklē jūsu produktu vai pakalpojumu, gan arī informēt par to jaunus potenciālos interesentus. Vairāki no Top Media klientiem tieši ar šīs platformas un precīzi izstrādātas digitālā mārketinga stratēģijas palīdzību ir izauguši no nelieliem, vienā tirgū strādājošiem uzņēmumiem līdz pat globāliem savas nozares flagmaņiem ar klientiem vairāk nekā 100 valstīs.

   Top Media ir oficiāls Google partneris un mūsu sertificētie Google Ads speciālisti palīdzēs izveidot un nokonfigurēt jūsu reklāmu kontu, izveidos reklāmas vizuāļus un tekstus, nogādās reklāmas tieši jūsu izvēlētajai mērķauditorijai, kā arī nodrošinās precīzu uzskaiti un kampaņas datu analīzi.

Augsta varbūtība pirkumam

Google meklētāja izmantošana parasti norāda uz to, ka lietotājs vai nu jau ir gatavs iegādāties konkrētu preci vai pakalpojumu, vai arī atrodas potenciālā pirkuma izpētes procesā. Uzrunājot šos potenciālos klientus, ir būtiski augstāka iespējamība, ka jums izdosies panākt konversiju.

Galvenās Google Ads priekšrocības

Ļoti plaša auditorijas sasniedzamība

Google platformas popularitāte nodrošina reklāmdevējiem iespēju vienā vietā sasniegt lielāko daļu savas mērķauditorijas, turklāt to darīt ar daudzveidīgu reklāmas risinājumu palīdzību. Izmantojiet teksta, displeja baneru un video reklāmu kombināciju labākam rezultātam.

Remārketings šaubīgo pārliecināšanai

Ja potenciālais klients ir noskatījies jūsu reklāmu vai pat apmeklējis mājaslapu, bet tomēr nav veicis pirkumu, remārketings sniedz iespēju tieši šo klientu uzrunāt atkārtoti, sniedzot papildu informāciju vai izsakot īpaši vilinošu piedāvājumu.

Google ir universāla platforma, jo sasniedz teju visus interneta lietotājus un ir piemērota gandrīz katra uzņēmum mārketinga mērķiem.

Mūsu Google Ads pakalpojums ietver:

  • Detalizētu piedāvājuma izstrādi tieši jūsu uzņēmumam;

  ​

  • Nozares atslēgas vārdu (keywords) izpēti un saraksta sastādīšanu;

  • Optimālā budžeta rekomendāciju atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un tirgus situācijai;

  • Google Ads konta izveidi un konfigurēšanu atbilstoši jaunākajām Google rekomendācijām;

  • Reklāmas kampaņu izveidi pēc īpašas Top Media metodikas;

  • Efektīvu reklāmas tekstu un vizuālo materiālu sagatavošanu;

  • Kampaņu uzraudzīšanu un optimizēšanu;

  • Uzlabojumu veikšanu un jaunu mērķu izvirzīšanu;

  • Regulāru rezultātu izvērtēšanu un atskaišu veidošanu;

  • Individuālu reklāmas konta menedžera atbalstu un konsultācijas.

google_ads_image.png

Sāciet uzrunāt savus klientus Google jau rīt!

Mūsu klientu veiksmes stāsti

bottom of page