top of page

Google Analytics 4 konfigurēšana

Esiet gatavi gadsimta pārmaiņām un nezaudējiet savus datus!

No 2023. gada 1. jūlija Universal Analytics pārtrauks ievākt Jūsu uzņēmuma datus.

Spēkā stāsties jaunā datu uzskaites sistēma - Google Analytics 4 (GA4).

Tā ir nākamās paaudzes Google Analytics datu uzskaites sistēma, kas aizstāj analītiku, kādu mēs to pazinām līdz šim. Šī jaunā versija piedāvā intuitīvāku un racionālāku pieeju datu analīzei, kas sniedz praktisku ieskatu, lai palīdzētu attīstīt biznesu.

Top Media komanda, kuru pārstāv sertificēti Google Analytics eksperti, vadīs Jūs cauri migrācijas procesam un nodrošinās pāreju no pašreizējā analītikas risinājuma uz Google Analytics 4 (GA4). Ar mūsu palīdzību Jūs varēsiet pielietot GA4 jaunās funkcijas un iespējas, piemēram, "cross-device" datu ievākšanu, paātrinātu mākslīgā intelekta pielietošanu un vēl vairāk.

icon7.png

Izvēlies Top Media kā savu datu analītikas partneri!

Kādi būs Jūsu biznesa ieguvumi no Google Analytics 4?

Šī jaunā datu sistēma noteikti nodrošina pienesumu Jūsu biznesam!

Jūs nepazaudēsiet savus datus!

Kad Universal Analytics pārstās darboties, Jūsu iepriekš ievāktie dati būs pilnībā zuduši. Vienīgais veids, kā glābt šos datus, ir rīkoties tagad un konfigurēt Google Analytics 4 atbilstoši. Migrācija uz GA4 ir nepieciešama, lai nodrošinātu, ka turpināsiet iekrāt un analizēt vērtīgus datus, lai turpinātu attīstītu savu biznesu.

Jūs uzzināsiet vairāk par saviem klientiem

Google Analytics 4 sniedz skaidru izpratni par Jūsu klientu paradumiem un ļauj ar precizitāti paredzēt viņu uzvedību. Izmantojot mākslīgā intelekta apmācīšanās algoritmus, GA4 spēj analizēt Jūsu klientu tiešsaistes mijiedarbību un sniegt Jums vērtīgu ieskatu viņu interesēs un tendencēs.

Jūsu bizness būs soli priekšā konkurentiem

Datu analīze un biznesa informācijas risinājumi ne tikai ļauj ieskatīties, kas notika pagātnē, bet arī sniedz ieksatu iespējamām nākotnes tendencēm. Ja Jūs vēlaties palielināt pārdošanu, optimizēt savas reklāmas kampaņas vai uzlabot lietotāju iesaisti Jūsu mājaslapā, Google Analytics 4 prognozējošie ieskati palīdzēs sasniegt Jūsu mērķus.

Mūsu datu analītikas

pakalpojumu klāstā ietilpst:

  • Audits un novērtējums par struktūru un uzstādīšanu jebkuram mārketinga datu analīzes rīkam (Google Analytics, Google Data Studio, Google Optimize, Adobe Analytics, Firebase, Hotjar), kuru pašlaik izmanto mūsu klienti. Ieteikumu sagatavošana datu kvalitātes uzlabošanai;

  • Google Analytics 4 uzstādīšana un konfigurēšana;

  • Ekspertu norādījumi no sertificētiem Google Analytics profesionāļiem;

  • Pielāgots migrācijas plāns, kas piemērots Jūsu biznesa vajadzībām;

  • Apmācības un atbalsts, lai nodrošinātu, ka Jūs izmantojat visu, ko piedāvā GA4;

  • Analytics datu apvienošana ar dažādām biznesa pārvaldības sistēmām (CRM, ECM, ERP, DAM);

  • Reāllaika panelis un automatizētu atskaišu izstrāde.

icon.jpg

Izvēlies Top Media kā savu datu analītikas partneri!

Mūsu klientu veiksmes stāsti

bottom of page