MŪSU KLIENTU VEIKSMES STĀSTI 

4Finance

13

43%

250%

valstīs īstenotas reklāmas kampaņas

CPA samazinājums

klientu skaita pieaugums atsevišķos tirgos

Uzņēmums 4Finance tika dibināts Latvijā 2008. gadā un strauji attīstījies, kļūstot par nebanku kredītdevēju tirgus līderi Eiropā un par mērķi izvirzot šos panākumus turpināt visas pasaules mērogā.

Mūsu aģentūra ar 4Finance interneta reklāmas kampaņām dažādos tirgos stradājusi vairāku gadu garumā, un šajā laikā, īstenojot mērķtiecīgu un jaunākajām tendencēm pielāgotu stratēģiju, mums ir izdevies sasniegt spožus rezultātus klienta biznesa rezultātu uzlabošanā.

4Finance

Damians Zozula

“Ar šo digitālā mārketinga uzņēmumu sadarbojamies jau vairākus gadus, un varam apliecināt, ka "Top Media" ir ļāvusi mūsu uzņēmuma PPC (Pay-Per-Click) kampaņām sasniegt izcilus rezultātus. "Top Media" ir snieguši mūsu uzņēmumam nepārtrauktu izaugsmi, izmantojot īpašu pieeju mūsu reklāmas kampaņām. Dažās no valstīm, ar kurām darbojas "Top Media", īsā laika periodā tika sasniegts 250% klientu pieaugums, kā arī acīmredzami samazinātas izmaksas, kas ir neticami! Šis uzņēmums ne tikai rāda spīdošus rezultātus, bet ir elastīgs un tāds, ar kuru viegli sastrādāties! Lieliska komanda!”

BMW

300%

63%

60%

Pieteikumu pieaugums

salona apmeklētāju pieaugums

Klienta piesaistes izmaksu kritums

BMW Latvija ir vienīgais oficiālais BMW pārstāvis Latvijā, kurš piedāvā jaunu auto un aksesuāru iegādi, kā arī sniedz sertificētas auto apkopes un remonta pakalpojumus.

Top Media šim klientam ieviesa jaunu, Google rekomendētu interneta reklāmas kontu un kampaņu struktūru, optimizēja auditorijas segmentēšanu, kā arī uzsāka jaunu reklāmas formātu izmantošanu.

BMW Latvija

Ivars Norvelis

“Mēs priecājāmies redzēt, ka, pielietojot Google reklāmas kampaņas, tika sasniegti daudz efektīvāki rezultāti nekā iepriekš par daudz zemākām izmaksām.”

 

Economy Bookings

153+

+25 milj.

10x

valstīs sasniegti

klienti (2019)

Apgrozījuma pieaugums 5 gados

Apgrozījuma

pieaugums 5 gados

Economy Bookings ir auto nomas brokeris, kas sniedz pakalpojumus visā pasaulē un sadarbojas ar pasaules lielākajiem auto nomas zīmoliem. Uzņēmums ir dibināts Latvijā, 2008.gadā, un ar Top Media sadarbojas kopš savas darbības pirmsākumiem.

Top Media savam klientam jau 12 gadus veiksmīgi īsteno pilna spektra digitālā mārketinga aktivitāšu plānu, maksas reklāmu kampaņu budžetam Google, Yandex un Bing platformās sasniedzot pat 1 miljonu eiro mēnesī.

Booking Group

Alens Baibekovs

“13 gadu sadarbībā ar Digitālā Mārketinga uzņēmumu “Top Media”, mums ir palīdzējusi palielināt gan pārdošanas apjomus, gan klientu loku. Šī mārketinga aģentūra, ar pārdomātām reklāmām, katru gadu sasniedz arvien labākus rezultātus. Ik gadu sevi pierādīt no jauna, un būtiski pacelt pārdošanas apjomus - tas nav viegli, bet “Top Media” tas ir izdevies.”

 

Amoralle

11x

60+

3x

Palielināts lapas

apmeklējumu skaits

Valstis, no kurām tika

saņemti jauni pasūtījumi

Tika palielināti

apjomi internetā

Amoralle ir luksus klases sieviešu apakšveļas un apģērbu zīmols. Dibināts 2008. gadā un 10 gadu garumā tirgoja preces offline - veikalos lielākajās pasaules pilsētās.

Inese Ozola

Amoralle

“Mūsu izvirzītie mērķi tiek sasniegti un tiek izdarīts pat vēl vairāk. Top Media pieņem mūsu trakumu un pēdējā brīža idejas. Ikdiena darbs ir ļoti patīkams. Ļoti reti izdodas sastapt tādus partnerus ar kuriem kopā ir patīkami svinēt uzvaras!”

 

Ecommpay

43%

54%

2x

Pazemināts

CPA

Pieteikumu apjoma

palielināšana

CTR

pieaugums

Ecommpay ir maksājumu pakalpojumu risinājumu sniedzējs e-komercijas projektiem visā pasaulē. 

Top Media veiksmīgi īsteno arī B2B digitālā mārketinga kampaņas. Klientam Ecommpay īsā laika posmā izdevās gandrīz uz pusi samazināt jauno klientu piesaistes izmaksas, vienlaikus dubultojot pieteikumu skaitu.

Anastasija Zenicka

ECOMMPAY

“Top Media ir sniegusi vērtīgus padomus, kā vislabāk izmantot mūsu reklāmas kampaņas. Mēs priecājāmies redzēt, kā jauni mērķauditorijas atlases veidi sasniedza ļoti iespaidīgus rezultātus!”

 

Guru Vkusa

232%

100%

4

pieteikumu apjoma

pieaugums

Pārdošanas apjomu pieaugums

izmantotie digitālās reklāmas kanāli

Guru Vkusa ir mājas un virtuves preču interneta veikals, kas kopš 2017. gada Krievijā tirgo ar Eiropas zīmolu nūdeļu griezējiem, mīklas maisītājiem, vakuuma iesaiņotājiem, picu krāsnīm un citām ierīcēm.

Romans Biktaševs

Guru Vkusa

“Tagad mēs reklamējam divas vietnes Yandex.Direct, Yandex.Market, Google Ads un Google Shopping platformās. Pasūtījumu skaita pieaugums ir stabils un dažreiz pat neparedzams (labā nozīmē). Top Media bieži dara to, ko neesmu pat iedomājies darīt, un izsaka ierosinājumus, ko darīt nevajadzētu. Viņi pilnībā atrisināja visus reklāmas jautājumus.”

 

Top Media skaitļos

apmierinātu

klientu

(klientu aptaujas dati)

apkalpotais

klientu reklāmas

budžets mēnesī

valstīs sasniegta

mūsu klientu mērķauditorija

veiksmīga

pieredze digitālajā mārketingā

© 2020 Top Media. Visas tiesības rezervētas. Privātuma politika.