top of page

Datu analītika un

biznesa inteliģence

Gūstiet patiesu izpratni par savu biznesu un pieņemiet datos balstītus lēmumus.

   Internetā var izmērīt visu - tieši ar šādu solījumu digitālais mārketings sāka savu uzvaras gājienu. Un tā ir patiesība. Tomēr arī 20 gadus vēlāk tikai nelielai daļai uzņēmumu izdodas šo priekšrocību pilnībā izmantot sava biznesa attīstīstīšanai.

Tas ir tādēļ, ka ar datu pieejamību vien nepietiek. Ir nepieciešams veikt to kvalitatīvu ievākšanu, strukturēšanu, hipotēžu izvirzīšanu un apstiprināšanu, meklējot kopsakarības lielos datu masīvos, kā arī galu galā - pieņemt datos balstītus biznesa lēmumus.

Neatkarīgi no nozares, kurā darbojas jūsu uzņēmums, Top Media datu analītikas un biznesa inteliģences risinājumi ļaus Jūsu uzņēmumam labāk izprast un novērtēt pilnu sava klienta dzīves ciklu. Mēs palīdzēsim izveidot un nokonfigurēt jūsu analītikas kontu, kā arī ieraudzīt būtisko lielā datu apjomā.

icon7.png

Kā datu analītika palīdzēs jūsu biznesam?

Liela daļa pasaules veiksmīgāko uzņēmumu atzīst, ka tieši pievēršanās padziļinātai datu analītikai ir bijis pagrieziena punkts viņu biznesā.

Ieraudzīt kopējo bildi

Pareizi iestatīti un izmantoti datu analītikas rīki un interaktīvās reālā laika atskaites ļaus redzēt visu klienta dzīvesciklu un skaidri saskaitīt kopsakarības starp dažādām jūsu uzņēmuma mārketinga aktivitātēm un sasniegtajiem biznesa rezultātiem.

Zināt, nevis minēt

Datu, nevis minējumu izmantošana biznesa lēmumu pieņemšanai ir viens no ilgspējīgas uzņēmējdarbības pamatnosacījumiem. Tādēļ datu kvalitātei ir kritiski svarīga nozīmē. Top Media ieviestie analītikas risinājumi ļaus būt pārliecinātiem par to, ka jūsu savāktie dati un uz tiem balstītās atskaites un lēmumi ir pilnīgi un kvalitatīvi.

Datu analītikas un biznesa inteliģences risinājumi ne tikai novērtēt pagātnē notikušo, bet arī sniedz ieskatu nākotnē sagaidāmajos notikumos. Šī ir jūsu iespēja pirmajiem reaģēt uz izmaiņām tirgū un patērētāju pieprasījumā.

Būt soli priekšā konkurentiem

Mūsu datu analītikas

pakalpojumu klāstā ietilpst:

  • Klienta esošo datu analītikas instrumentu (GoogleAnalytics, GoogleDataStudio, Google optimize, Adobe Analytics, Hotjar, u.c.) strūktūras un uzstādījumu audits un ieteikumu sagatavošana datu kvalitātes un biznesa rezultātu uzlabošanai;

  • Jaunu datu analītikas risinājumu kontu izveide un konfigurēšana;

  • Analītikas mērķu noteikšana un analītikas kodu izvietošana interneta lapās un aplikācijās;

  • Ievākto datu atbilstības GDPR un citu normatīvo aktu prasībām novērtēšana;

  • Šī brīža apmeklējuma profilēšana un neizmantoto kanālu identificēšana;

  • Dažādu biznesa sistēmu (CRM, ECM, ERP, u.c.) savienošana ar analītikas instrumentiem;

  • Viegli pārskatāmu datu paneļu (dashboard) un atskaišu veidošana;

  • Priekšlikumu biznesa rezultātu uzlabošanai sagatavošana, balsoties uz ievākto datu analīzi.

icon.jpg

Izvēlies Top Media par savu

datu analītikas partneri!

Mūsu klientu veiksmes stāsti

bottom of page