top of page

Radošie risinājumi

Profesionāli teksti, grafiskais dizains un video saturs jūsu mārketinga vajadzībam.

Mūsdienās konkurence par patērētāja uzmanību ir milzīga. Pētījumi liecina, ka ik dienas katru jūsu potenciālo klientu sasniedz vairāki tūkstoši reklāmas un mārketinga ziņojumu, no kuriem uzmanību spēj piesaistīt tikai retais. Šajos apstākļos konkurences priekšrocības iegūst tie zīmoli, kuri savu ziņu spēj nodot pievilcīgi noformētā, katra kanāla specifikai pielāgotā un patērētājam viegli uztveramā formā.

Top Media pieredzējušie tekstu autori un digitālā dizaina speciālisti palīdzēs jūsu mārketinga ziņojumiem izskatīties tik labi, kā vēl nekad, un precīzi uzrunāt to mērķauditoriju. No reklāmas tekstiem un sociālo tīklu publikāciju ilustrācijām, līdz pat baneriem, animētiem klipiem un digitālā video reklāmām - mūsu radošo risinājumu komanda ir jūsu rīcībā.

radosiedarbi-icon.jpg

Uzrunājoši teksti reklāmām

radosiedarbi-icon2.jpg

2020. gadā zīmoliem ir tikai dažas sekundes, lai pārliecinātu interneta lietotāju par savu piedāvājumu. Kvalitatīvi uzrakstīts reklāmas teksts palīdzēs nekavējoties piesaistīt lasītāja uzmanību un motivēs to veikt klikšķi, lai iedziļinātos piedāvājuma būtībā.

Katra platforma un reklāmas veids prasa savu, unikālu pieeju reklāmas tekstu veidošanā. Mūsu profesionālajiem tekstu autoriem ir plaša pieredze darbā ar teju ikvienas nozares kampaņām, tādēļ mēs zinām, kā visefektīvāk uzrunāt tiešu jūsu mērķauditoriju.

Baneri, kas piesaista uzmanību

Par spīti "reklāmu aklumam" un bloķētājiem, labi izveidota grafiskā reklāma jeb baneris joprojām ir viens no efektīvākajiem pārdošanas instrumentiem internetā.

Video saturs, ko neaizver

Pētījumi liecina, ka tieši video formāts šobrīd ir visefektīvākais ceļš informācijas nodošanai patērētājam. Taču to apzinās daudzi zīmoli un interneta vidi ik dienas pārpludina arvien vairāk nekvalitatīva video satura. Lai skatītājs to garlaikoti neaizvērtu jau pēc dažām sekundēm, jūsu zīmola video ir jābūt profesionāli izveidotam, interesantam un izvēlētajai platformai atbilstošā garumā un formātā.

Top Media radošā komanda veido video saturu - digitālos reklāmas klipus, animācijas, intervijas, stories, klientu atsauksmes, korporatīvo pasākumu atskatus, u.c., atbilstoši 2020. gada standartiem un labākajai praksei. Mūsu piedāvāto cenu un rezultāta kvalitātes attiecība jūs patīkami pārsteigs!

Lieciet mūsu radošajiem prātiem strādāt jūsu zīmola labā!

Mūsu klientu veiksmes stāsti

bottom of page