top of page

Digitālā mārketinga risinājumi

jūsu biznesa izaugsmei

Nekādu šaubu. Skaidri definēti mērķi un precīzi izmērāmi rezultāti.

Top Media pakalpojumi

Mēs liekam uzsvaru uz efektīviem digitālā mārketinga risinājumiem, kas palīdz strauji uzlabot konversiju skaitu un ROI.

icon7.png

Datu

analītika

Gūstiet patiesu izpratni

par savu biznesu

un pieņemiet datos

balstītus lēmumus.

Digitālā mārketinga audits palīdzēs jums labāk izprast faktisko situāciju jūsu uzņēmuma interneta reklāmu kampaņās, kontos, ko izmantojat to pārvaldībai, kā arī Google Analytics iestatījumos un atskaitēs.

Novērtējiet savu darbinieku vai sadarbības partneru paveikto, kā arī saņemiet ieteikumus nekavējošai rezultātu uzlabošanai.

Digitālā

mārketinga audits

icon2.png
icon3.png

Digitālā mārketinga

stratēģija

Integrēta digitālā mārketinga stratēģija ir visu uzņēmuma digitālajā vidē veikto aktivitāšu pamatā.  Top Media pieredzējušie eksperti jums palīdzēs Izveidot tādu stratēģiju, kas skaidri definēs, ar kādu kanālu, instrumentu un ziņojumu palīdzību vislabāk sasniegt jūsu izvirzītos mārketinga komunikācijas un biznesa mērķus.

icon4.png

Radošie
risinājumi

Profesionāli teksti,

grafiskais dizains

un video saturs jūsu

mārketinga vajadzībām.

Sociālo tīklu vide ir ļoti ērta ne tikai savstarpējai saziņai draugu starpā, bet arī zīmolu komunikācijai ar patērētāju. Top Media sociālo tīklu pārvaldības komanda piedāvā jūsu uzņēmuma sociālo tīklu kontos nodrošināt regulāru, kvalitatīvu saturu un operatīvas atbildes uz saņemtajiem klientu jautājumiem un komentāriem.

Sociālo mediju pārvaldība

icon5.png

Reklāmu izvietošana populārākajās interneta vietnēs un sociālo mediju platformās ļauj uzņēmumiem maksimāli precīzi uzrunāt tieši savu izvēlēto mērķauditoriju. Atšķirībā no citiem medijiem, reklāmējoties internetā varat maksāt tikai par rezultātu - uz mājaslapu atvestu interesentu, aizpildītu pieteikuma formu vai pat veiktu pirkumu.

Reklāma

internetā (PPC)

icon1.png

Ar ko mūsu risinājumi atšķiras?

Īpaši piemēroti katra klienta biznesa mērķiem

Pateicoties mūsu plašajai pieredzei, sadarbojoties ar uzņēmumiem visdažādākajās nozarēs, saviem klientiem varam piedāvāt digitālā mārketinga risinājumus, kas ņem vērā katra biznesa specifiku un individuālos mērķus. Mēs ticam, ka panākumu atslēga ir detaļās.

Veidoti sadarbībā ar vadošo platformu speciālistiem

Google, Facebook, Yandex, Bing - tās ir tikai dažas no reklamas platformām, ar kuru darbiniekiem ikdienā cieši sadarbojamies, lai radītu risinājumus un stratēģijas, kas ietver pašas jaunākas šo platformu iespējas. Tādu servisu nenodrošina neviena cita aģentūra.

Pilnīgs finansiālais caurspīdīgums

Visiem saviem klientiem nodrošinām piekļuvi reklāmu kontiem un analītikas datiem, tā garantējot pilnīgu finansiālo caurspītīgumu. Mums nav nekādu īpašu sadarbības nosacījumu ar kādu no medijiem, tādēļ Top Media rekomendācijas vienmēr ir godīgas pret klientu.

Mūsu risinājumi var palīdzēt arī jūsu biznesam!

Mūsu klientu veiksmes stāsti

profile1.png

Alens Baibekovs

Booking Group

“13 gadu sadarbība ar Digitālā Mārketinga uzņēmumu “Top Media” mums ir palīdzējusi palielināt gan pārdošanas apjomus, gan klientu loku. Šī mārketinga aģentūra, ar pārdomātām reklāmām, katru gadu sasniedz arvien labākus rezultātus. Ik gadu sevi pierādīt no jauna un būtiski pacelt pārdošanas apjomus - tas nav viegli, bet “Top Media” tas ir izdevies.”

bottom of page