top of page
  • Writer's pictureTop Media

Premier Google Partner - ko tas nozīmē?

Updated: Mar 23, 2020

Top Media ir uzņēmums, kas ikdienā stradā ciešā kontaktā ar populārāko interneta mekētājprogrammu Google. Sākot darbu digitālā mārketinga sfērā, uzņēmums ieguva Google Partner statusu, par apliecinājumu saņemot Google Partner emblēmu. Palielinot uzņēmuma klientu skaitu, apjomus un darba kvalitāti 2016. gadā Top Media kļuva par vienu no pirmajiem pieciem uzņēmumiem, kas saņēma augstāko Google Partners statusu un Google Premier Partner emblēmu. Šo statusu Google piešķir partneriem, kas sevi ir parādījuši kā augstas klases digitālā mārketinga aģenturas, kas apkalpo lielu klientu skaitu ar augstiem ikmēneša budžetiem.


Kvalifikācija Google Partners statusam

Pirmais solis, lai kvalificētos Google Partners statusam ir pievienoties bezmaksas Google Partners programmai. Google Partners statusa saņemšana apliecina, ka uzņēmums ir pierādijis savas prasmes un zināšanas darbā ar Google Adwords, ir pazīstams ar Adwords atmaksas sistēmu un darbību, palīdzējis saviem klientiem palielināt ienākumus, kā arī uzņēmumam ir ievērības cienīga klientu datu bāze.


Google Partners programmā ir divu līmeņu kvalifikācijas, kurās iespējams iegūt Google Partner badge vai Google Premier Partner badge. Abu kvalifikāciju emblēmas iespējams apskatīt zemāk redzamajā attēlā.


2017-02-10_12-55-03

Top Media ir sertficēts Google partneris un Premier Badge ieguvējs, kas piedāvā maksas reklāmas iespējas četros populārākajos PPC (pay-per-click) kanālos ieskaitot Google Adwords. Mājaslapas optimizācija, kvalitatīvas reklāmas, piemērotu atslēgvārdu atlase un regulāra reklāmas kontu optimizācija spēs uzlabot Jūsu uzņēmuma rādītājus, ļaujot ātrāk sasniegt vēlamās pozīcijas Google meklētājā rezultātos. Ja arī Jūs vēlaties nodrošināt pārliecinošus rezultātus savam uzņēmumam vietējā un starptautiskajā tirgū, droši sazinieties ar mums un piesakieties konsultācijai ar vadošajiem nozares speciālistiem.

43 views0 comments

Comments


bottom of page