top of page
  • Writer's pictureTop Media

Kā izvēlēties digitālā mārketinga specialistu





Lai sasniegtu pozitiīvus rezultātus digitālajā vidē, nevienmēr pietiks ar to, ka nodosiet uzņēmuma “Twitter” kontu optimizēt sava uzņēmuma sekretārei. Digitālais mārketings ir vairāku darbību kopums, un vislabākais veids, kā sasniegt maksimālu klientu skaita pieaugumu un rezultātu ir katru šo darbību uzticēt konkrētās nozares speciālistam.

“Top Media” piedāvā astoņus speciālistu pakalpojumus vienuviet, lai Jūsu uzņēmums būtu veiksmīgs digitālajā vidē, un maksimāli ātri sasniegtu visus savus izvirzītos mērķus. Mārketinga stratēģijas izstrāde, maksas reklāma, SEO, kontu dati un analīze, sociālie mēdiji, satura mārketings, e-pasta mārketings un mājaslapu modernizācija, ir tas, ko piedāvā mūsu uzņēmuma speciālisti.

Latvijā ir vairāki uzņēmumi, kas piedāvā pārvaldīt Jūsu digitālā mārketinga kontus un instrumentus. Digitālā mārketinga aģentūras piedāvā līdzīgus pakalpojumus, un cenas, tomēr kā izvēlēties, kurš no speciālistiem sniegs vispozitīvāko un straujāk augošo rezultātu?

Viens no populārākajiem produktu popularizēšanas veidiem ir “search” reklāma. Apdomājiet- cik bieži pirms produkta vai pakalpojuma iegādes, Jūs dodaties uz “Google” meklētājpārlūku, “Search” lauciņā norādiet pakalpojumu vai produktu par kuru interesējaties, un uzņemat visu informāciju, ko meklētājpārlūks par to sniedz. Pirms pirkuma iegādes taču ir gudrāk no sākuma izzināt produktu- kādas funkcijas tas sniedz, kā arī kurš no uzņēmumiem to piedāvā par izdevīgāko cenu. Tagad iedomājieties sevi no uznņēmēja puses- ja Jūsu potenicālais klients internetā ir devies Jūsu produkta vai pakalpojuma medibās- vai nebūtu skaisti, ja tieši Jūsu pakalpojums butu pirmais rezultāts, kuru piedāvā Google? Lai pārraudzītu un darbotos sājā reklāmas sadaļā, Jums ir nepieciešams Google Adwords konts. PPC (pay-per-click) ir maksas reklāma, kuru meklētājpārlūks piedāvā, kā vienu no iespējām sava biznesa popularizēšanai. Lai darbotos un izveidotu savu Adwords kontu, Jums nav jābūt digitālā mārketinga speciālistam, to iespējams izdarīt ikvienam. Google piedāvā Adwords online kursus, kuros iespējams noskatīties video materiālu, mācīties, pilnveidoties, lai Jūs veidotu savas biznesa kampaņas un mēģinātu sasniegt sev vēlamus rezultātus. Kad pati sāku apgūt Adwords pamatus, likās, ka kontus varēju sākt vadīt jau tad, kad biju bērnu dārzā. Tas taču ir tik elementāri! Nu, vismaz sākumā tā izskatījās…

Tomēr atcerēsimies, ka arī Google ir bizness, kas meklē savu iespēju nopelnīt. Atcerieties, kad skolas laikos aizgājāt uz matemātikas eksāmenu, nebijāt mācījies, taču eksāmens likās gaužam vienkāršs- aizdomīgi ne? Tāpat ir ar Adwords kontiem. Ne velti Latvijā eksistē digitālā mārketinga aģentūras, kuru bizness ir Adwords kontu optimizēšana un uzturēšana. Adwords kontus ir iespējams uzturēt ikvienam, par to šaubu nav, tāpat kā matemātikas eksāmenu ļauj rakstīt ikvienam- tomēr rezultāts var pamatīgi atšķirties, saņemot pirmos analītikas datus. Problēmas, ar ko visbiežāk mūsu klienti ierodas “Top Media” ir izmaksas. Nedēļai paredzētais budžets tiek iztērēts pirmajās trīs stundās, un nav sniedzis vēlamo rezultātu.

Mēs Jums iesakām pakalpojumus izvēlēties no sertificētiem Google partneriem. Google piešķir uzņēmumam žetonu, ja tas ir pierādijis savas prasmes darbojoties ar Google Adwords kontiem, pārzina Google cenu politiku, ir veicinājis klientu ieņēmumu pieaugumu, kā arī uzņēmums sadarbojas ar iespaidīgu klientu datu bāzi. Uzticot kontu pārraudzību profesionāļiem Jums ir iespējams samazināt sava uzņēmuma izmaksas. Vadoties pēc “Top Media” pieredzes un datiem, ar kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu ir iespējams samazināt pat līdz 70% uzņēmuma izmaksu.

Tāpat ir arī ar citiem digitālā mārketinga instrumentiem- lai sasniegtu sev vēlamos rezultātus, pakalpojuma kvalitāti un saturu, vislabāk savus kontus un kanālus uzticēt profesionāļiem. Speciālistu piesaiste aiztaupīs Jums liekas galvassāpes, un palīdzēs sasniegt noteiktos mērķus nepārtērējot savu budžetu. Arī “Top Media” piedāvā speciālistu pakalpojumus un ir gatavi nodrošināt Jus ar labākajiem rezultātiem, maksimālu klientu skaitu, un ieņēmumu pieaugumu.

  1. Ja vēlies pārbaudīt savu pašreizējo kontu efektivitāti bezmaksas, spied šeit.

  2.  Ja vēlies saņemt konsultāciju vai pieteikt pakalpojumu, spied šeit.

164 views0 comments

留言


bottom of page