top of page
 • Writer's pictureTop Media

Google Data Studio – Bezmaksas!

Google misija ir organizēt informāciju interneta vidē, padarīt to unversiāli pieejamu, lietderīgu un viegli izmantojamu ikvienam. 2016. gads sākās ar bezmaksas Data Studio versiju, kas piedāvāja jaunu mērinstrumentu paneli un atskaišu rīku kā arī strādāja kā apliecinājums tam, ka Google savas vīzijas un apņemšanās pārvērš rezultātā. Pēdējo 9 mēnešu laikā Google ir saņēmis pozitīvas atsauksmes un apjomīgu pieprasījumu šim produktam. Produkts joprojām tiek papildināts un uzlabots, lai padarītu to vēl vieglāk izmantojamu.

Kas ir Data Studio?

Data Studio ir platforma ļauj, kas veidot dinamiskas un vizuāli pilnīgas atskaites. Izmantojot Data Studio ir iespējams:

 1. Viegli savienot dažādu datu avotus;

 2. Vizualizēt iegūtos datus pievilcīgās, dinamiskās un interaktīvās atskaitēs;

 3. Dalīties ari iegūtajiem rezultātiem Google Drive.

Kas Jums ir nepieciešams, lai varētu izmantot Data Studio platformu?

Ikvienam, kas ir ierakstījies savā Google kontā ir iespēja aplūkot Data Studio atskaites. Lai izveidotu šīs atskaites Jums nepieciešams:

 1. Ierakstīties savā Google kontā;

 2. Atrasties kādā no valstīm, kuras atļauts izmantot Data Studios platformu;

 3. Iespējai izmantot Google Drive.

Atbalstītās pārlūkprogrammas

Data Studio ir testēts izmantošanai Chrome, Firefox un Safari pārlūkprogrammās. Atskaišu un datu avotu labošana citās pārlūkprogrammās šobrīd nav ieteicama.

Valstis, kurās pieejams Data Studio

Data Studio pašlaik ir pieejams 37 valodās un atbalsta šo valstu numurus, datumus un laika formātus. Data Studio pieejams 59 valūtas. Valstis, kurās iespējams izmantot Data Studios:

 1. Austrālija;

 2. Brazīlija;

 3. Kanāda;

 4. Francija;

 5. Vācija

 6. Honkonga;

 7. Indija;

 8. Indonēzija;

 9. Itālija;

 10. Japāna;

 11. Malaizija;

 12. Nīderlande;

 13. Jaunzēlande;

 14. Filipīnas;

 15. Koreja;

 16. Spānija

 17. Taivāna;

 18. Apvienotā Karaliste;

 19. Amerikas Savienotās Valstis;

 20. Vjetnama.

Lai sniegtu iespēju uzņēmumiem saņemt pilnu atdevi no Data Studio rezultātiem, Google šajā sistēmā veica būtiskas izmaiņas – tika noņemta ierobežotā iespēja izveidot tikai piecas atskaites. Šobrīd platformā ir iespējams izveidot un dalīties ar tik daudz atskaitēm cik nepieciešams – pilnīgi bezmaksas!

Šīs izmaiņas kopā ar darbības plānu 2017. gadam tika dizainētas, lai Google paātrinātu savu mērķi un palīdzētu Jums pilnībā organizēt uzņēmuma datus un galu galā Jūs pieņemtu labākus lēmumus.

Digitālā mārketiga aģentūrai Top Media ar klientu bāzi 72 pasaules valstīs ir iespēja izmantot šo Data Studio pakalpojumu, piedāvājot klientiem iespēju saņemt pievilcīgas, dinamiskas un interaktīvas atskaitēs par sava uzņēmuma datiem. Ja arī Jūs vēlaties nodrošināt pārliecinošus rezultātus savam uzņēmumam vietējā un starptautiskajā tirgū, droši sazinieties ar mums un piesakieties konsultācijai ar nozares speciālistiem.

23 views
bottom of page