top of page
  • Writer's pictureTop Media

EMEA Auto Summit 2019

Updated: Mar 23, 2020

Divas dienas 2.- 3. aprīlī Dublinā (Īrija) norisinājās vērienīgs Google pasākums auto industrijas pārstāvjiem EMEA Auto Summit 2019, kuru kopā ar mūsu VIP klientu BMW apmeklējām arī mēs – digitālā mārketinga aģentūra “Top Media”.


Šī pasākuma tēma ir Digital for Automotive jeb viss par digitālajām tendencēm auto industrijā. Divu dienu laikā mēs uzzinājām vērtīgu informāciju no Google pārstāvjiem un auto nozares ekspertiem par to, kā izprast auto pircējus, kuri iegādājas automašīnas tiešsaistē, kā arī kopējās nozares tendences. Uzzinājām, kā sasniegt šo konkrēto mērķauditoriju, kādas reklāmas ir visefektīvākās, kā arī citas digitālās pasaules aktualitātes. Šis pasākums nodrošina arī sadarbības iespējas ar auto nozares pārstāvjiem no visa EMEA reģiona.


Pasākumu apmeklēja mūsu aģentūras vadītājs Mārtiņš Kažemaks kopā ar Kristīni Nesauli, BMW Tirdzniecības vadītāju Inchape Motors Latvia SIA un Google pārstāvi no Baltijas ofisa Leonardas Gujis.

emea auto summit

EMEA Auto Summit 2019


Mūsu aģentūrai ir ekskluzīvas iespējas sadarbībā ar Google un profesionāļu komanda, kas ir orientēta uz rezultātu. Katru dienu cītīgi strādājam roku rokā, lai sasniegtu izvirzītos mērķus, tāpēc Jūsu biznesa attīstība kopā ar Top Media ir garantēta. Ja Jūsu uzņēmums pārstāv auto industrijas nozari, kļūstiet par Top Media klientu jau šodien!

23 views0 comments

Comments


bottom of page