top of page

Reklāmas kontu atbloķēšana

Bloķēts reklāmas konts Facebook, Google, Bing vai citā platformā? Mēs varam palīdzēt!

   Top Media arvien biežāk vēršas klienti, lūdzot viņiem palīdzēt ar nobloķēto Google un Facebook reklāmas kontu darbības atjaunošanu. Statistikas dati liecina, ka 80 – 90% gadījumu šie konti tiek bloķēti bez būtiska vai skaidra iemesla, vienlaikus saņemt sīkākus paskaidrojumus no reklāmas platformām ir teju neiespējami.

googleads_logo.png

   Reklāmas kontu bloķēšana ir salīdzinoši sarežģīts gadījums, un tā risināšana bez iepriekšējas pieredzes, mēģinot sazināties ar Facebook vai Google atbalsta speciālistiem, bieži nenes rezultātu. Atbalsta aģenti mēdz atbildēt, ka lēmums ir pamatots un galējs, tālākās diskusijās neielaižoties.

   Kā Premier Google Partner statusa īpašnieki (tas piešķirts tikai 3% no visām Google partneraģentūrām), Top Media var viegli atrast reklāmas trūkumus un pārkāptos noteikumus, piemēram, aizliegtus formulējumus banerī vai mājaslapā, kas izraisīja jūsu uzņēmuma reklāmas bloķēšanu.

Augsta varbūtība pirkumam

Google meklētāja izmantošana parasti norāda uz to, ka lietotājs vai nu jau ir gatavs iegādāties konkrētu preci vai pakalpojumu, vai arī atrodas potenciālā pirkuma izpētes procesā. Uzrunājot šos potenciālos klientus, ir būtiski augstāka iespējamība, ka jums izdosies panākt konversiju.

Galvenās Google Ads priekšrocības

Ļoti plaša auditorijas sasniedzamība

Google platformas popularitāte nodrošina reklāmdevējiem iespēju vienā vietā sasniegt lielāko daļu savas mērķauditorijas, turklāt to darīt ar daudzveidīgu reklāmas risinājumu palīdzību. Izmantojiet teksta, displeja baneru un video reklāmu kombināciju labākam rezultātam.

Remārketings šaubīgo pārliecināšanai

Ja potenciālais klients ir noskatījies jūsu reklāmu vai pat apmeklējis mājaslapu, bet tomēr nav veicis pirkumu, remārketings sniedz iespēju tieši šo klientu uzrunāt atkārtoti, sniedzot papildu informāciju vai izsakot īpaši vilinošu piedāvājumu.

Google ir universāla platforma, jo sasniedz teju visus interneta lietotājus un ir piemērota gandrīz katra uzņēmum mārketinga mērķiem.

Mūsu Google Ads pakalpojums ietver:

  • Detalizētu piedāvājuma izstrādi tieši jūsu uzņēmumam;

  ​

  • Nozares atslēgas vārdu (keywords) izpēti un saraksta sastādīšanu;

  • Optimālā budžeta rekomendāciju atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un tirgus situācijai;

  • Google Ads konta izveidi un konfigurēšanu atbilstoši jaunākajām Google rekomendācijām;

  • Reklāmas kampaņu izveidi pēc īpašas Top Media metodikas;

  • Efektīvu reklāmas tekstu un vizuālo materiālu sagatavošanu;

  • Kampaņu uzraudzīšanu un optimizēšanu;

  • Uzlabojumu veikšanu un jaunu mērķu izvirzīšanu;

  • Regulāru rezultātu izvērtēšanu un atskaišu veidošanu;

  • Individuālu reklāmas konta menedžera atbalstu un konsultācijas.

google_ads_image.png

Sāciet uzrunāt savus klientus Google jau rīt!

Mūsu klientu veiksmes stāsti

bottom of page