top of page
  • Writer's pictureTop Media

Top Media - Yandex sertificēta aģentūra

Updated: Mar 23, 2020

Latvijā un pasaulē arvien vairāk speciālistu var lepoties ar sertifikātiem, kurus ieguvuši apmācībās vai nopelnījuši, parādot lieliskus rezultātus digitālā mārketinga sfērā. Profesionālu un sertificētu speciālistu esamība uzņēmumā nodrošina kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu klientiem un ļauj paaugstināt uzņēmuma konkurētspēju.


Yandex ir meklēšanas tīkls, kurš paredzēts Krievijas un NVS valstu auditorijas sasniegšanai. Arī šajā meklētājā, tāpat kā citos līdzīgos meklētājos, var izvietot teksta un displeja reklāmas, kā arī ir iespējams veikt auditorijas atlasi pēc lietotāja atrašanās vietas, vecuma un dzimuma.


Līdzīgi kā Google un Bing, arī Krievijas vadošais meklēšanas tīkls piedāvā iespēju reklāmdevējiem kļūt par oficiāli sertificētiem Yandex Direct reklāmas tīklā. Pirms eksāmena Yandex piedāvā iespēju piedalīties nodarbībās un iegūt padziļinātākas zināšanas par šo reklāmas tīklu un tā piedāvātajām iespējām.

yandex-anna

Foto: Top Media arhīvs

Kursi ir veidoti, lai palīdzētu Jums iegūt zināšanas, kuras nepieciešamas veidojot, izstrādājot un īstenojot efektīvas PPC kampaņas vadošajā Krievijas meklēšanas tīklā, kas ir arī Eiropā lielākais un ātrāk augošais interneta tirgus. Yandex meklētājs aktīvi tiek izmantots arī Turcijā, tādēļ apmācību laikā tiek apskatītas reklāmas iespējas arī Turcijas tirgū. Kursos tiek veikta arī padziļināta valodas, kultūras un tehnisko jautājumu izpēte, kam ir  būtiska ietekme uz PPC kampaņu rezultātiem. Apmācībās tiek gūts ieskats par to, kā šos aspektus veiksmīgi izmantot savā labā, lai veiksmīgi vadītu un optimizētu kampaņas.


Apmācību beigās ikvienam dalībniekam tiek dota iespēja nokārtot sertifikācijas eksāmenu. Pēc veiksmīgi nokārtota eksāmena, dalībniekiem tiek izsniegts oficiāli apstiprināts sertifikāts, kas apliecina viņa prasmes darbā ar Yandex reklāmas tīklu.

2017-01-23_12-09-24

Foto: Top Media arhīvs

2017. gada janvārī arī Top Media pārstāvji nostiprināja savas zināšanas un pieredzi, piedaloties Yandex apmācībās saulainajā Spānijā. Apmācības ilga trīs dienas un tika pavadītas pozitīvā gaisotnē, iepazīstot kolēģus un sadarbības partnerus no citām pasaules valstīm. Top Media pārstāvji ieguva lielisku pieredzi, zināšanas, kā arī sertifikātu augošākajā Eiropas interneta tirgū – Yandex.

yandex

Foto: Top Media arhīvs

Top Media piedāvā reklāmas iespējas četros atpazīstamākajos PPC tīklos – Google Adwords, Yandex, Bing un Facebook. Mājaslapas optimizācija, kvalitatīvas reklāmas un regulāra reklāmas kontu optimizācija spēj uzlabot Quality Score rādītājus un ļauj ātrāk sasniegt vēlamās pozīcijas organiskajos un PPC (pay-per-click) rezultātos. Ja arī Jūs vēlaties nodrošināt pārliecinošus rezultātus savam uzņēmumam vietējā un starptautiskajā tirgū, droši sazinieties ar mums un piesakieties konsultācijai ar nozares speciālistiem.

22 views
bottom of page