top of page
  • Writer's pictureTop Media

Vai sievietes klikšķina biežāk?

Ko Latvijas sievietes Facebook dara biežāk par vīriešiem? Un kad Android lietotājus beigs mocīt negribēti paziņojumi? Marta karstākie digitālā mārketinga jaunumi!


Google Analytics 3 gatavojas pensijai

Populārais datu analītikas rīks Google Analytics gatavojas pārmaiņām. Google paziņojusi, ka šī rīka aktuālā versija no nākamā gada 1. jūlija pārstās ievākt datus. Tas nozīmē, ka mums ir vēl 15 mēneši, lai sagatavotos interneta lapu apmeklējuma un konversiju mērīšanai jaunajā Google Analytics 4 sistēmā. Neatliec to uz pēdējo brīdī!


Jaunākie dati par digitālo Latviju

Publicēts sociālo mediju aģentūras "We Are Social" ikgadējais apkopojums ar svaigākajiem datiem par digitālo kanālu lietošanu katrā pasaules valstī. Vai zināji, ka


  1. 2021. gadā internetā iepircies katrs trešais pilngadīgais Latvijas iedzīvotājs;

  2. Sociālo mediju lietotāju skaits ir pieaudzis vēl par 5%;

  3. Sievietes Latvijā Facebook publikācijas komentē un uz reklāmām klikšķina teju divreiz biežāk nekā vīrieši. Vai tev ir idejas - kādēļ tā? Visus publicētos datus atradīsi linkā aprakstā.

Mazāk kaitinošu paziņojumu telefonā


Vai arī tavs telefons nepārtraukti vibrē, mirgo un citādi pieprasa Tavu uzmanību? Nākamajā Android versijā aplikācijām būs obligāti jāsaņem lietotāja atļauja, pirms tās varēs sākt rādīt paziņojumus jeb notifikācijas. Šī prasība, kuru Apple saviem aplikāciju izstrādātājiem izvirza jau vairākus gadus, palīdzēs samazināt saņemto paziņojumu skaitu. Android 13 gan sagaidīsim tikai 2022. gada otrajā pusē, tādēļ šo ierīču lietotājiem pagaidām jābruņojas ar pacietību.


13 views0 comments

Comments


bottom of page