top of page
  • Writer's pictureTop Media

Top Media - vienīgais vadošais Yandex partneris Baltijā

Ar prieku paziņojam, ka īsi pirms svētkiem esam saņēmuši ziņu, ka Top Media aģentūra ir ieguvusi Krievijas lielākās digitālās reklāmas platformas Yandex.Direct vadošā partnera statusu. Lai to iegūtu, mūsu reklāmas speciālistiem bija jāiziet vairāki treniņi, vismaz 12 mēnešu garumā Yandex.Direct platformā jāstrādā ar 5 vai vairāk klientiem un jāsasniedz arī konkrēti apkalpotā budžeta kritēriji.


Leading Partner statuss nozīmē ne tikai tiešo klientu atbalstu no Yandex komandas, bet arī prioritāru piekļuvi datiem, jaunākajiem reklāmas formātiem un mērķēšanas instrumentiem, kā arī iespēju piedalīties dažādās apmācībās. Šobrīd Top Media ir vienīgā Baltijā bāzētā aģentūra, kurai ir aktīvs jebkāda līmeņa Yandex partnera statuss.


Yandex.Direct var uzskatīt par Google Ads analogu, šī platforma nemainīgi notur līderpozīcijas Krievijas tirgū. Ar savu interneta meklētāju un ārkārtīgi plašo baneru reklāmu tīklu, Yandex reklāmdevējiem palīdz uzrunāt vairāk nekā 150 miljonus krievvalodīgo interneta lietototāju visā pasaulē. Ja arī jūsu uzņēmumam ir interesanta šī auditorija, mūsu speciālisti priecāsies sniegt konsultāciju par Yandex.Direct iespējām.


9 views

Recent Posts

See All
bottom of page