top of page
  • Writer's pictureTop Media

Paplašini savas iespējas ar Yandex

Šoruden septembrī, saulainajā Spānijas pilsētā Barselonā norisinājās Yandex Master apmācības, kurās piedalījās arī digitālās mārketinga aģentūras Top MediaYandex Direct speciāliste Anna, kļūstot par 1 no 17 sertificētajiem Yandex Master speciālistiem pasaulē. Eksperti Justīna (JUSTYNA WILNER) un Endijs (ANDY ATKINS-KRÜGER) dalībniekus apmācīja kā visefektīvāk izmantot Yandex.Direct rīkus un strādāt ar YAN un Yandex.Metrica. Ja arī jūs interesē Krievijas tirgus – Yandex ir īstā izvēle. Sazinieties un piesakiet tikšanos – mums ir viens no 17 labākajiem Yandex speciālistiem!

Vairāk par Yandex:

Yandex ir lielākā meklētājprogramma Krievijā, kuru izmanto 89% valsts interneta lietotāji. Tās auditorija ir lielākā Eiropā un 7. lielākā pasaulē. Yandex tiek vērtēta kā populārākā mājas lapa Krievijā, kā arī ievērojamus panākumus gūst Kazahstānā, Baltkrievijā un Turcijā.

Yandex ieņēmumu lielāko daļu nodrošina tiešsaistes reklāmas – 95 % ienākumu gūti apvienojot meklētājprogrammu un zīmola mājaslapas (piemēram, Yandex News, Yandex Market). Yandex darbojās kā portāls, ne tikai meklētājprogramma. Tas nodrošina gan e-pastu, gan tiešsaistes satiksmes kartes, gan mūzikas video, gan bilžu uzglabāšanas vietni utml. Vairāk kā 55 miljoni lietotāju Krievijā šo portālu iekļauj savā ikdienā izmantoto mediju sarakstā.

Reklāmdevējiem aktuāls ir Yandex reklāmas tīkls (Yandex Advertising Network) jeb YAN, kurā ar Yandex.Direct platformas palidzību var izvietot maksas reklāmas. YAN iekļauj meklēšanas tīklu, Yandex partneru lapas un citas lapas, kas sadarbojas ar Yandex. Vietne izveidota tā, lai ar to būtu ērti un efektīvi strādāt, kā arī tiek nodrošināts lapas monitorings gadījumos, ja rodas kādas tehniskas problēmas. Īpaša priekšrocība, attiecībā pret citām meklētājprogrammām, ir programmas pielāgotība krievu valodai. Tā izveidota, lai spētu efektīvi strādāt ar dažādām valodas niansēm, piemēram, locījumiem, dažādām formām, kas ietekmē atslēgas vārdu meklēšanu un izmantošanu.

Yandex.Direct ir vislabākais rīks, Krievijas un krieviski runājošās auditorijas sasniegšanai. Mūsu pieredzes bagātā komanda spēj dot labākos padomus, lai sasniegtu augstākos mērķus, izmantojot tieši Yandex, jo ne viens vien mūsu klients ir sasniedzis jaunas virsotnes, izmantojot tieši šo reklāmas kanālu! Sazinieties un piesakiet tikšanos ar mums un veidosim veiksmīgāko Yandex stratēģiju kopā.

Avots: Yandex.Direct

9 views
bottom of page