top of page
  • Writer's pictureTop Media

Klāt Netflix ēras beigas?

Updated: Oct 25, 2022

Netflix zaudē savu pieprasījumu? Īlons Masks apsver Twitter iegādi? Atbildes meklē raksta turpinājumā.


Īlons Masks vēlas iegūt savā īpašumā Twitter


Pasaules bagātākais cilvēks Īlons Masks turpina centienus pārveidot Twitter pēc sava prāta. Aprīļa sākumā Masks iegādājās 9% Twitter akciju, bet jau nedēļu vēlāk paziņoja, ka par 43 miljardiem dolāru ir gatavs nopirkt visu kompāniju. Miljardieris, kurš saviem 83 miljoniem sekotāju twiterī regulāri publicē visdažādākās publikācijas, uzskata, ka šis sociālais tīkls pārāk ierobežo lietotāju vārda brīvību.NETFLIX ēras beigas


Populārais filmu un seriālu strīmošanas serviss Netflix pirmo reizi desmit gadu laikā paziņojis par abonentu skaita samazināšanos. Cenu paaugstināšanas, konkurentu nostiprināšanās un arī Covid atkāpšanās rezultātā Netflix šī gada pirmajā ceturksnī zaudēja 200 tūkstošus lietotāju. Tiesa, par šo servisu ik mēnesi arvien maksā vairāk nekā 220 miljoni abonentu, tādēļ izsludināt Netflix bēres notekti ir pāragri.


Ja arī Tavs uzņēmums meklē profesionālu Google Premier Partner aģentūru, kurai uzticēt digitālo mārketinga aktivitāšu pārvaldību, ienāc www.topmedia.lv un piesakies uz sarunu!


15 views0 comments

Comments


bottom of page