top of page
  • Writer's pictureTop Media

Kas notiek ar Taviem datiem pēc 1. Jūlija? Universal Analytics zaudē aktualitāti.

Iedomājies šādu situāciju: Tu pārcelies uz jaunu dzīvesvietu un esi patīkami satraukts par pārcelšanos. Vai esi paņēmis visas savas mantas no iepriekšējās dzīvesvietas? Migrācija uz Google Analytics 4 bez vēsturisko datu pasargāšanas ir kā pārcelšanās uz jaunu mājvietu ar tukšām rokām. Pēc 1. jūlija daudziem varēja rasties jautājums — kas notiks ar maniem datiem, kad GA4 pārņems vadību? Kur es varu pārbaudīt savus vēsturiskos datus no iepriekšējiem gadiem?

title of the blog article

Saprotams, ka varētu rasties neliels apjukums un neziņa, kur pārbaudīt datus pēc 1. jūlija, un pilnīga neizpratne par to, kā turpmāk veikt datu izsekošanu. Tomēr neuztraucies! Mēs esam šeit, lai palīdzētu Tev veikt šo datu migrācijas procesu un parādīt, kāpēc sadarbība ar stratēģisku aģentūru ir veiksmīgas datu migrācijas atslēga.


Pulkstenis tikšķ: atvadies no Universal Analytics

Nākamo mēnešu laikā mēs paziņosim, kad varēs “atvadīties” no esošajām Universal Analytics funkcijām. Pēc šī datuma Tavi Universal Analytics pārskati pazudīs no Analytics sistēmas, un piekļuve datiem, izmantojot API, kļūs par pagātni. Bet nebaidies! Veiksmīga migrācija uz GA4 ir Tavs drošības spilvens, kas nodrošinās nepārtrauktu piekļuvi vērtīgajiem datiem.


Pasargā savus datus: pareizas migrācijas nozīme

Iedomājies, ka esi pārcēlies uz šo jauno mājvietu, taču saprati, ka nepaņēmi līdzi savas vērtīgās mantas. Tas var radīt zināmu vilšanos, vai ne? Tāpēc pareiza migrācija uz GA4, paņemot līdzi arī nepieciešamos datus, ir ārkārtīgi svarīga. Taču šeit ir viens āķis: Tev nevajadzētu mēģināt veikt šo uzdevumu pašam. Un noteikti nevajadzētu izvēlēties automātisko migrāciju. (Par tās kaitējumu lasi mūsu iepriekšējā bloga rakstā). Sadarbība ar stratēģisku aģentūru nodrošina, ka visi Tavi dati tiek droši pārsūtīti, aizsargājot to integritāti un maksimāli uzlabojot to potenciālu.


Datu analīze, izmantojot Looker Studio

Kad esi veicis migrāciju uz GA4, ir pienācis laiks apkopot datus, tāpat kā nepieciešams sakārtot mantas savā jaunajā mājā. Lai to paveiktu nevainojami, Tev būs nepieciešams Looker Studio vai cits atskaišu rīks. Šie rīki integrē Tavus Universal Analytics datus ar GA4, nodrošinot vienotu priekšstatu par Tava biznesa analītiku un sniedzot iespēju pieņemt pārdomātus lēmumus.

looker studio example

Vēsturisko datu saglabāšana: Universal Analytics datu arhivēšana

Agrāk vai vēlāk, dati no Universal Analytics tiks dzēsti un vērtīgo ieskatu (insights) saglabāšana kļūst par svarīgāko uzdevumu. Universal Analytics datu arhivēšana kalpo kā glābšanas riņķis, kas ļaus iegūt piekļuvi arhivētajiem datiem arī pēc tam, kad UA vairs nepastāvēs. Tas nozīmē, ka vēsturiskie dati joprojām būs pieejami, nodrošinot vēsturisku kontekstu un ļaujot veikt visaptverošu analīzi. Labas ziņas — no 1. jūlija Top Media sāk piedāvāt šo datu arhivēšanas pakalpojumu, lai saglabātu Tavus vērtīgos datus.

middle title image
Secinājums: pasargā savus datus, sadarbojies ar ekspertiem

Datu pasargāšana un efektīva analīze ir svarīga ikviena uzņēmuma panākumiem un attīstībai. Ja vēlies piekļūt visiem datiem, ko esi apkopojis pirms 1. jūlija, ir vairākas iespējas to izdarīt, piemēram, veikt datu arhivēšanu, kuru pareizi iespējams veikt, tikai sekojot labākajām praksēm.


Tā vietā, lai mēģinātu veikt migrāciju pašam, sadarbojies ar stratēģisku aģentūru, kas apstrādās datus un droši pārvietos tos uz jauno digitālo “mājvietu” - Google Analytics 4. Kopā jūs varēsiet izmantot visu GA4 un datu potenciālu, novēršot šo nepatīkamo neziņas sajūtu.


Nekavējies — pasargā savus datus, ļauj ekspertiem veikt GA4 migrāciju un virzi savu biznesu ceļā uz uz datiem balstītu izcilību!

104 views0 comments

Comments


bottom of page