top of page
  • Writer's pictureTop Media

Google for Nonprofits - tagad arī Latvijā

Reaģējot uz Covid-19 izraisīto krīzi, savu darbību Baltijas valstīs uzsākusi Google īpašā atbalsta programma bezpeļņas organizācijām Google for Nonprofits. Tās ietvaros organizācijām Latvijā tiks nodrošināta ne tikai bezmaksas piekļuve GSuite, bet arī piesķirti budžeti teksta reklāmām Google Search rezultātos.

Katra Ad Grants programmā apstiprinātā organizācija līdz 2020. gada oktobrim varēs pretendēt uz bezmaksas reklāmu budžetu līdz 10 000 USD mēnesī.

Grants paredzēts, lai informētu sabiedrību par savām aktivitātēm un veicinātu ziedojumu piesaisti. Tāpat organizācijas varēs pieteikties bezmaksas konsultācijām ar labākajām digitālā mārketinga aģentūrām. Priecājamies informēt, ka arī Top Media ir atsaukusies Google aicinājumam palīdzēt grantu saņēmējiem. Šobrīd Google ir izsludinājusi organizāciju pieteikšanos Ad Grants saņemšanai. Lai piedalītos programmā, organizācijai ir jāatbilst sekojošiem kritērijiem:


  • Jābūt Latvijā reģistrētai kā biedrībai, nodibinājumam vai reliģiskai organizācijai;

  • Jābūt reģistrētai TechSoup Latvia datubāzē. Šī organizācija reģistrē un verificē potenciālos lielo tehnoloģiju kompāniju atbalsta saņēmējus.


Lai sniegtu papildu informāciju par Google for Nonprofits programmu, Google organizē īpašu webināru Latvijas organizācijām. Tas norisināsies piektdien, 15. maijā. 13:00. Aicinām izmantot šo reģistrācijas formu, lai pieteiktos dalībai šajā webinārā.

312 views

Comentários


bottom of page