top of page
  • Writer's pictureTop Media

Ciemos pie Google (Dublina, 1. daļa)

Šīs nedēļas sākumā – no 9. līdz 11. novembrim, Top Media komanda un speciālisti, kas sadarbojas ar aģentūru, devās uz Dublinu ciemos pie Google pārstāvjiem. Šis 3 dienu pieredzes brauciens tika sadalīts divās daļās – pirmajā dienā notika apmācības tikai Top Media pārstāvjiem, bet 10. un 11. novembrī piedalījāmies Google Finance 2017  konferencē.

Top Media komandai bija ekskluzīva iespēja piedalīties mācībās, kuru lekcijas Google komanda bija sagatavojusi tieši mums. Galvenā uzmanība tika pievērsta tehnoloģiju jauninājumiem, Double Click sistēmai un lietojumprogrammu iespējām – atdeves mērīšanai un jaunu lietotāju piesaistīšanai. Paplašinājām savas zināšanas par to kā efektīvāk un rezultatīvāk izmantot mums pieejamos resursus un veiksmīgāk strādāt ar klientiem, īpaši darbā ar vienu no mūsu lielākajiem klientiem – Economy Bookings. Piedalījāmies arī meditācijas treniņā – mācījāmies pārvarēt stresu un konncentrēties uz galveno.

Iepriekšējā Google mītnes apciemojuma reizē ievērojām, ka tajā redzami daudzu citu valstu, bet nav Latvijas karoga. Steidzāmies labot situāciju un no šonedēļas blakus Lietuvas karogam plīvo arī mūsējais.

Pēc Google mācībām esam iedvesmoti un enerģijas pilni. Šādas tikšanās sekmē arī turpmāko darba procesu, jo nu personiski esam satikuši cilvēkus, kuri agrāk bija tikai e-pasta adrese. Vēlreiz pārliecinājāmies par Google lieliski sakārtoto darba (un atpūtas) vidi – katra stāva interjers ir atšķirīgs, ir sava mūzikas istaba, vingrošanas zāle, poliklīnika un neskaitāmas atpūtas telpas.

Vēlreiz sakām – Paldies! – Google komandai par laipno uzņemšanu!

Ja arī Jūs ir ieinteresējušas mūsu jauniegūtās zināšanas, piesakieties uz konsultāciju un pārliecinieties – mēs piedāvājam efektīvākos risinājumus un garantētu rezultātu.

Vairāk par Google Finance stāstīsim drīzumā. Seko līdzi jaunumiem mūsu Facebook lapā un topmedia.lv

11 views

Comments


bottom of page