top of page
  • Writer's pictureTop Media

Bloķēts reklāmas konts Facebook, Google, Bing vai citā platformā? Mēs varam palīdzēt!

Updated: Feb 7

Digitālajā mārketingā netrūkst izaicinājumu, ar kuriem jāsaskaras ikvienam uzņēmumam. Viena no pēdējā laika visbiežāk sastopamajām problēmām ir neapstiprinātas reklāmas vai pat pilnībā bloķēti reklāmas konti.


Top Media arvien biežāk vēršas klienti, lūdzot viņiem palīdzēt ar nobloķēto Google un Facebook reklāmas kontu darbības atjaunošanu. Statistikas dati liecina, ka 80 – 90% gadījumu šie konti tiek bloķēti bez būtiska vai skaidra iemesla, vienlaikus saņemt sīkākus paskaidrojumus no reklāmas platformām ir teju neiespējami.


Šāda situācija var skart ikvienu reklāmas kontu, neatkarīgi no zīmola vai uzņēmuma atpazīstamības...Reklāmas kontu bloķēšana ir salīdzinoši sarežģīts gadījums, un tā risināšana bez iepriekšējas pieredzes, mēģinot sazināties ar Facebook vai Google atbalsta speciālistiem, bieži nenes rezultātu. Atbalsta aģenti mēdz atbildēt, ka lēmums ir pamatots un galējs, tālākās diskusijās neielaižoties.


Mēdz būt gadījumi, kad nekādi ierobežojumi šķietami netiek pārkāpti, bet konts tāpat tiek bloķēts. Vai zinājāt, ka reklāmas vadlīnijas var tikt pārkāptas tikai viena mājaslapā ievietota vārda dēļ? Vēršoties pie platformas atbalsta dienesta, var nākties apjaust, ka sarunājaties ar robotu, vai arī konstatēt, ka jēgpilnas atbildes saņemt nav iespējams un tieši jūsu specifiskajā gadījumā iedziļināties neviens nav ieinteresēts.


Šādās situācijās teicams palīgs ir profesionāla un pieredzējusi performance mārketinga aģentūra, kas jau daudzus gadus risina šādas un citas digitālā mārketinga problēmas. Aģentūras speciālisti ar lielu varbūtību varēs ātri atrast iemeslu, kas novedis pie reklāmas vai visa konta bloķēšanas, vai arī vērsīsies pie augstāka līmeņa klientu atbalsta darbiniekiem situācijas noskaidrošanai.


Kā Premier Google Partner statusa īpašnieki (tas piešķirts tikai 3% no visām Google partneraģentūrām), Top Media var viegli atrast reklāmas trūkumus un pārkāptos noteikumus, piemēram, aizliegtus formulējumus banerī vai mājaslapā, kas izraisīja jūsu uzņēmuma reklāmas bloķēšanu. Izmantojot tiešo piekļuvi Google un Facebook atbalsta komandām, mēs varam ātri un efektīvi nodrošināt mūsu klientu reklāmu darbības atjaunošanu. Līdz šim mums ir izdevies atjaunot reklāmas kontu darbību vairāk nekā 80% gadījumu.


Top Media ir vairāk nekā 14 gadu pieredze šajā nozarē un mēs regulāri palīdzam risināt ar reklāmu bloķēšanu saistītas problēmas uzņēmumiem no finanšu pakalpojumu, kriptovalūtu, farmācijas, tūrisma un citām regulētajām un neregulētajām nozarēm. Svarīgi pieminēt, ka vairākiem no šiem uzņēmumiem ikmēneša reklāmas izdevumi ir rakstāmi ar sešiem vai septiņiem cipariem, tāpēc to operatīva atjaunošana ir kritiska biznesa izdzīvošanai.


Ja arī jūsu uzņēmums ir saskāries ar līdzīgu situāciju, kad ir bloķēti jūsu reklāmas konti, bet platformu klientu atbalsta specālisti nav spējuši savlaicīgi palīdzēt, sadarbība ar Top Media aģentūru kalpos kā apdrošināšana gadījumiem, ja šāda situācija atkārtojas.


Apmeklējiet www.topmedia.lv piesakieties uz konsultāciju un mūsu profesionālā speciālistu komanda ar prieku jums palīdzēs šo un citu digitālā mārketinga izaicinājumu pārvarēšanā!


10 views
bottom of page