top of page
  • Writer's pictureTop Media

Biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde “RIGA COMM 2016”

Pagājušās darba nedēļas izskaņā, izstāžu centrā “Ķīpsala” jau trešo gadu notika biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde “Rīga Comm 2016”, ko apmeklēja arī “Top Media” pārstāvji. “Riga Comm” mērķis ir iepazīstināt visdažādāko nozaru uzņēmumu, iestāžu un organizāciju pārstāvjus ar jaunākajām tehnoloģijām, kas paredzētas uzņēmuma darba efektivitātes uzlabošanai. Izstādē uzņēmumu vadītāji un nozares speciālisti varēja vienkopus iepazīties ar visu nepieciešamo informāciju par iespējām, kādas mūsdienu tehnoloģijas piedāvā biznesa modernizācijai, efektivitātes uzlabošanai un inovācijai. Lielāko daļu izstādes materiāla veidoja tieši digitālā mārketinga un tiešsaistes pārdošanas tehnoloģiju jaunumi, kā arī klātienē vērojami mājaslapu un mobilo aplikāciju, kā arī virtuālās realitātes, izstrādes rīki. Paralēli paraugdemonstrējumiem un produktu piemēriem apmeklētājiem bija iespēja arī apmeklēt konferences un saņemt nozares speciālistu konsultācijas par to, kā izstādē redzamie risinājumi varētu būt izmantojami katrā gadījumā. Izstādi šogad apmeklēja 72 uzņēmumi no Baltijas valstīm un pārējās pasaules, kā arī dažādu valsts iestāžu un Eiropas institūciju pārstāvji.

14713810_1116902285090127_1936217042154412413_n

Digitālās mārketinga aģentūras “Top Media” pārstāvji regulāri apmeklē dažādas biznesa inovāciju un digitālo tehnoloģiju izstādes gan Latvijā, gan ārvalstīs. Piemēram, šī gada septembrī uzņēmuma pārstāvji apmeklēja starptautisko digitālā mārketinga izstādi un konferenci “Dmexco 2016”, kas jau astoto gadu notika Ķelnē, Vācijā. Šogad pirmo reizi “Dmexco” vēsturē izstādē piedalījās vairāk kā 1000 dalībnieku, kuri dalījās ar vērtīgiem padomiem un inovatīvām idejām uzņēmuma modernizēšanai un attīstīšanai. Šogad tika sasniegts arī rekordliels apmeklētāju skaits – izstādi kopā apmeklēja vairāk kā 50’000 viesu gan no Vācijas, gan ārvalstīm.

Mūsu komanda atgriezās Latvijā, ņemot sev līdzi neatņemamu pieredzi un jaunas zināšanas, ar kurām esam gatavi dalīties!

dsc03089

Attēls: “Top Media” arhīvs

Ja vēlaties uzzināt, kā attīstīt savu uzņēmumu ar digitālā mārketinga palīdzību, vai arī Jums ir nepieciešama speciālistu konsultācija, sazinies ar mums tagad!

11 views0 comments

Comments


bottom of page